Moszczenickie zawody strażaków ochotników

Kategoria: Informacje   Dodano: 29 września 2019    Wyświetleń: 116   Autor: Aneta Stępień

Ćwiczenie bojowe, sztafeta 7×50 m z przeszkodami i sztafeta pożarnicza to konkurencje XI Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz X Powiatowe Młodzieżowe  Zawody Sportowo-Pożarnicze powiatu piotrkowskiego, które zorganizowano w Moszczenicy. Na starcie stanęły 24 drużyny reprezentujące wszystkie gminy Ziemi Piotrkowskiej.


Komisje sędziowską powołał Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim mł. bryg. Jakub Rytych, a sędzią głównym zawodów był  mł. bryg. Paweł Dela.

Ćwiczenie bojowe grupa C (kobiece drużyny pożarnicze):

1. miejsce OSP  BUJNY z wynikiem                                   43,55 pkt.

2. miejsce OSP  NIECHCICE z wynikiem                           48,08 pkt.

3. miejsce OSP  SROCK z wynikiem                                   50,73 pkt.    

4. miejsce OSP  TRZEPNICA z wynikiem                         53,16 pkt.

5. miejsce OSP  KOMORNIKI z wynikiem                         67,58 pkt.

6. miejsce OSP  BARKOWICE MOKRE z wynikiem         112,59 pkt.

Sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami grupa C (kobiece drużyny pożarnicze):

1. miejsce OSP  TRZEPNICA z wynikiem                          70,08 pkt.

2. miejsce OSP  NIECHCICE z wynikiem                           70,48 pkt.

3. miejsce OSP  SROCK z wynikiem                                   73,66 pkt.    

4. miejsce OSP  BUJNY z wynikiem                                    74,23 pkt.

5. miejsce OSP  KOMORNIKI z wynikiem                         79,22 pkt.

6. miejsce OSP  BARKOWICE MOKRE z wynikiem         86,39 pkt.

Ćwiczenie bojowe grupa A (męskie drużyny pożarnicze):

1. miejsce OSP MAJKÓW ŚREDNI             z wynikiem     35,37 pkt.

2. miejsce OSP TRZEPNICA                       z wynikiem     36,41 pkt.    

3. miejsce OSP STOBNICA                         z wynikiem     36,44 pkt.

4. miejsce OSP GOMULIN                          z wynikiem     37,06 pkt.

5. miejsce OSP SKOTNIKI                          z wynikiem     39,20 pkt.

6. miejsce OSP WOLBÓRZ                          z wynikiem     42,40 pkt.

7. miejsce OSP MOSZCZENICA                z wynikiem     46,68 pkt.

8. miejsce OSP NIECHCICE                         z wynikiem     47,42 pkt.

9. miejsce OSP KRZEWINY                         z wynikiem     47,84 pkt.

10. miejsce OSP OSTRÓW                           z wynikiem     49,17 pkt.

11. miejsce OSP ZAMOŚĆ                           z wynikiem     51,69 pkt.    

Sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami grupa A (męskie drużyny pożarnicze):

1. miejsce OSP TRZEPNICA                       z wynikiem                 60,04 pkt.

2. miejsce OSP MAJKÓW ŚREDNI            z wynikiem                 60,36 pkt.

3. miejsce OSP STOBNICA                         z wynikiem                 67,27 pkt.

4. miejsce OSP WOLBÓRZ                          z wynikiem                 61,38 pkt.

5. miejsce OSP NIECHCICE                         z wynikiem                 61,79 pkt.

6. miejsce OSP SKOTNIKI                          z wynikiem                 62,79 pkt.

7. miejsce OSP GOMULIN                          z wynikiem                 63,03 pkt.

8. miejsce OSP ZAMOŚĆ                             z wynikiem                 64,99 pkt.

9. miejsce OSP KRZEWINY                         z wynikiem                 66,06 pkt.    

10. miejsce OSP MOSZCZENICA              z wynikiem                 71,95 pkt.    

11. miejsce OSP OSTRÓW                           z wynikiem                 73,46 pkt.    

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

Młodzieżowe  Drużyny Pożarnicze - dziewczęta:

1. miejsce OSP ROZPRZA               z wynikiem                 1035,46 pkt.

2. miejsce OSP STARA WIEŚ         z wynikiem                 1008,29 pkt.

3. miejsce OSP GOMULIN              z wynikiem                    976,35 pkt.

Młodzieżowe  Drużyny Pożarnicze - chłopcy:

1. miejsce OSP ROZPRZA               z wynikiem                 1038,44 pkt.

2. miejsce OSP STARA WIEŚ         z wynikiem                 1031,61 pkt.

3. miejsce OSP PROSZENIE            z wynikiem                 1008,15 pkt.

4. miejsce OSP  JAROSTY               z wynikiem                   957,23 pkt.

Grupa C (kobiece drużyny pożarnicze):

1. miejsce OSP  BUJNY                                z wynikiem                 117,78 pkt.

2. miejsce OSP  NIECHCICE                       z wynikiem                 118,56 pkt.

3. miejsce OSP  TRZEPNICA                      z wynikiem                 123,24 pkt.    

4. miejsce OSP  SROCK                              z wynikiem                 124,39 pkt.

5. miejsce OSP  KOMORNIKI                    z wynikiem                146,8 pkt.

6. miejsce OSP  BARKOWICE MOKRE    z wynikiem.                198,98 pkt.

Grupa A (męskie drużyny pożarnicze):

1. miejsce OSP MAJKÓW ŚREDNI            z wynikiem                 95,73 pkt.

2. miejsce OSP TRZEPNICA                       z wynikiem                 96,45 pkt.

3. miejsce OSP GOMULIN                          z wynikiem                 100,11 pkt.

4. miejsce OSP SKOTNIKI                          z wynikiem                 101,99 pkt.

5. miejsce OSP STOBNICA                         z wynikiem                 103,71 pkt.

6. miejsce OSP WOLBÓRZ                          z wynikiem                 103,78 pkt.

7. miejsce OSP NIECHCICE                       z wynikiem                 109,21 pkt.

8. miejsce OSP KRZEWINY                         z wynikiem                 113,90 pkt.

9. miejsce OSP ZAMOŚĆ                             z wynikiem                 116,68 pkt.    

10. miejsce OSP MOSZCZENICA              z wynikiem                 118,63 pkt.    

11. miejsce OSP OSTRÓW                           z wynikiem                 122,63 pkt.   

Podobne artykuły