Młodzieżowy Międzyszkolny Turniej Strzelecki z kbks

Kategoria: Edukacja   Dodano: 17 września 2024    Wyświetleń: 74   Autor: Aneta Stępień

Na strzelnicy PZŁ w Piotrkowie Tryb odbył się Młodzieżowy Międzyszkolny Turniej Strzelecki z kbks dla szkół ponadpodstawowych powiatu piotrkowskiego. W zawodach uczestniczyła 11 osobowa reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Andżelika Skoczylas, Mateusz Trusiński, Michał Terka, Jan Bogusławski i Filip Kaźmierski.

III miejsce: Emilia Szymańska, Justyna Kawałek, Paulina Kwiatkowska, Sylwester Nowak i Piotr Garnysz.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców II miejsce zdobył Mateusz Trusiński, III miejsce Michał Terka. Wśród dziewcząt Andżelika Skoczylas zdobyła II miejsce a Emilia Szymańska miejsce  IV.