ZS CKU w Bujnach na Dożynkach w Witowie Kolonii

Kategoria: Edukacja   Dodano: 16 września 2024    Wyświetleń: 91   Autor: Aneta Stępień

Stoisko szkoły na dożynkach

Nie ma rzemieślnika nad rolnika... Po raz kolejny udowodnili to uczestnicy Święta Plonów. 15 września 2024r. na placu przy zabytkowym kościele w Witowie dobyły się Dożynki Powiatowo- Gminne, w których udział wzięli również przedstawiciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach. Podczas części oficjalnej Dyrektor Szkoły, Mirosława Kaczmarek – Michalak wspólnie z Izabelą Wójtowicz-Olczyk oraz członkami koła naukowego "Zagroda Witosa, Inter-Bud Bujny", odebrała Certyfikat Marki Lokalnej "Prosto z Serca  - Produkt Ziemi Piotrkowskiej" dla sera koziego podpuszkowego z suszoną żurawiną. Podczas dożynek odwiedzający stoisko szkoły mogli również skorzystać ze strzelnicy wirtualnej, którą dysponuje placówka w Bujnach.