6 kolejnych produktów z Marką Lokalną "Prosto z serca"

Kategoria: Informacje   Dodano: 25 lipca 2023    Wyświetleń: 420   Autor: Aneta Stępień

Członkowie Komisji Marki Prosto z serca

Powiat Piotrkowski wzbogacił się o kolejne produkty, którym przyznano Znak Marki Lokalnej "Prosto z serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej".

Niepowtarzalność i jakość zgłoszonych propozycji oceniała Komisja w składzie: Prezes Fundacji Iglo Czesław Maszczyk jako Przewodniczący, Starosta Piotr Wojtysiak, Prezes Radia Strefa FM Tomasz Stachaczyk, przedstawiciel Stowarzyszenia Dolina Pilicy Prezes Bronisław Helman, a także Wojciech Olborski Prezes Stowarzyszenia LGD „BUD - UJ RAZEM”. Certyfikaty Znaku Marki Lokalnej przyznano dla:
1. Domowego syropu z borówki amerykańskiej z Gospodarstwa Rolno - Sadowniczego Rafała i Edyty Fogiel,
2. Karpia złocistego - wędzonego Krzysztofa Adamusa,
3. Konfitury z borówki amerykańskiej - tradycyjnej: Gospodarstwo Rolno - Sadownicze Rafała i Edyty Fogiel,
4. Owoców kandyzowanych z Kandy Dariusza Socika,
5. Produktów rękodzielniczych Janiny Chołubek,
6. Salcesonu Żarnowickiego z „Masarni” Bogusława Kołodziejczyka.