Kulinarny konkurs dla KGW rozstrzygnięty

Kategoria: Informacje   Dodano: 12 sierpnia 2024    Wyświetleń: 88   Autor: Aneta Stępień

Komisja konkursowa w czasie degustacji potraw

Moc wrażeń, pozytywnych emocji, nutka rywalizacji, ale przede wszystkim pyszne i kolorowe potrawy, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, towarzyszyły uczestnikom podczas konkursu kulinarnego pn. „Fast food na zdrowo”.
Wydarzenie miało miejsce w Inkubatorze Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego i Wyrobów Cukierniczych oraz Wypieków Pieczywa Ziemi Piotrkowskiej w Czarnocinie. Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Ościk Członek Zarządu Powiatu Piotrkowskiego, Michał Szymański Wiceprzewodniczący Rady Powiatu i Andrzej Kosiorek radny powiatowy, miała trudny orzech do zgryzienia, ale zdecydowała, że:
I miejsce zajmie Koło Gospodyń Wiejskich w Plucicach za Hamburgera z mięsem oraz frytki z batatów
II miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich „Złote Wianki” w Daniszewicach za Burgera wołowo-ziołowego
III miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Straszowie za Burgera
Konkurs zorganizował Powiat Piotrkowski w ramach zadania „Zdrowe Łódzkie na plus” finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.
Logo Zdrowe Łódzki na plus