Pomoc prawna dla mieszkańców będzie kontynuowana

Kategoria: Informacje   Dodano: 17 października 2024    Wyświetleń: 35   Autor: Aneta Stępień

Włodarze powiatu i gmin z podpisanymi porozumieniami

Porozumienia między Powiatem Piotrkowskim a Gminami: Rozprza, Łęki Szlacheckie, Ręczno, Moszczenica oraz Gorzkowice dotyczące udostępnienia lokali w celu prowadzenia punktów udzielenia nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2025 już podpisane.

To będzie kolejny rok wzajemnej współpracy, dzięki której mieszkańcy powiatu mają dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej. Do siedziby Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Tryb. przyjechali dziś na zaproszenie Starosty Powiatu Piotra Łącznego i Wicestarosty Michała Tokarskiego - Burmistrz Rozprzy Paweł Kowalczyk, Wójt Gminy Łęki Szlacheckie Grażyna Lasek, Wójt Gminy Ręczno Kamil Ślusarczyk, Wójt Gminy Moszczenica Dariusz Magacz i Wójt Gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk.

Zapraszamy do 6 punktów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz 1 punktu świadczącego nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na terenie Powiatu Piotrkowskiego.
Przypominamy, że zapisu dokonujemy:
- telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 pod numerem telefonu 44 732 88 18
- mailowo poradyprawne@powiat-piotrkowski.pl
- za pośrednictwem strony internetowej: https://zapisy-np.ms.gov.pl/