Projekt "Rodzina w Centrum" ze wsparciem unijnym

Kategoria: Informacje   Dodano: 19 lipca 2024    Wyświetleń: 190   Autor: Aneta Stępień

Przedstawiciele Województwa i Powiatu

Umowa o dofinansowanie projektu "Rodzina w Centrum" w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 podpisana. Wsparcie Powiat uzyskał z Samorządu Województwa Łódzkiego. Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Piotr Wojtysiak oraz Zastępca Dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Łódzkiego Marcin Strumiłło wręczyli Staroście Powiatu Piotrkowskiego Piotrowi Łącznemu oraz Wicestaroście Michałowi Tokarskiemu stosowne dokumenty.
Projekt realizowany jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim.
Łączna wartość kwalifikowalnych wydatków projektu wynosi 3 422 115,25 zł, w tym dofinansowanie w kwocie 3 172 115,25 zł oraz wkład własny w wysokości 250 000,00 zł. Projekt "Rodzina w Centrum" został stworzony z myślą o wsparciu rodzin zastępczych funkcjonujących na terenie Powiatu Piotrkowskiego.