Przegląd dróg powiatowych w Gminie Moszczenica

Kategoria: Informacje   Dodano: 24 października 2024    Wyświetleń: 56   Autor: Aneta Stępień

Przedstawiciele samorządów oglądają drogę

Wspólne inicjatywy pozwalają na wprowadzenie licznych udogodnień dla społeczności Powiatu Piotrkowskiego.

Na ten temat rozmawiali podczas spotkania dotyczącego poprawy sieci dróg w Gminie Moszczenica - Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Łączny, Wójt Gminy Moszczenica Dariusz Magacz oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim Dorota Stańczak. Omówiono aktualny stan infrastruktury drogowej oraz zaplanowano działania mające na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Dzięki deklarowanej wzajemnej współpracy możliwe będzie zapewnienie licznych korzyści dla mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego.