Święto Jeźdźców i Myśliwych w Bogusławicach

Kategoria: Informacje   Dodano: 19 października 2024    Wyświetleń: 53   Autor: Aneta Stępień

Jeźdźcy na koniach

Znakomici jeźdźcy, piękne konie i wspaniałe emocje - Powiat Piotrkowski był współorganizatorem Hubertusa, na który Stado Ogierów i Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda zaprosiło do Bogusławic.

Lisią kitę złapała Maria Musiał ze stajni w Leonowie. Wyczekiwanej gonitwie "za lisem", która jest kulminacją wydarzenia, towarzyszyły stoiska z przysmakami przygotowanymi przez koła gospodyń wiejskich. Umiejętności jeźdźców podziwiali Starosta Powiatu Piotr Łączny, Wicestarosta Powiatu Michał Tokarski oraz Członek Zarządu Powiatu Elżbieta Ościk. Muzycznymi gwiazdami imprezy byli: Mr Sebi, Poparzeni Kawą Trzy i DJ Kelvin.