Szkoła w Trzepnicy ma nową salę gimnastyczną

Kategoria: Informacje   Dodano: 14 października 2024    Wyświetleń: 51   Autor: Aneta Stępień

Włodarze powiatu z dyrektorem szkoły

Budowana przez 2 lata sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Trzepnicy została uroczyście otwarta. W wydarzeniu uczestniczyli włodarze Powiatu Piotrkowskiego: Starosta Piotr Łączny - poprzedni Wójt Gminy Łęki Szlacheckie, który decydował o rozpoczęciu inwestycji, Przewodniczący Rady Powiatu Bernard Matyszewski, Wicestarosta Michał Tokarski, Sekretarz Ireneusz Czerwiński i Skarbnik Janusz Misztela. Po symbolicznym przecięciu wstęgi i poświęceniu obiektu, zaproszeni goście i szkolna społeczność miała okazję podziwiać sportowe i artystyczne talenty uczniów placówki. Ta nowoczesna sala daje szanse na rozwijanie umiejętności sportowych dzieci i młodzieży w wielu dyscyplinach, czego życzyli samorządowcy z powiatu dziękując Wójtowi Gminy Grażynie Lasek i Dyrektorowi Szkoły Barbarze Gągorowskiej za zaproszenie na wspaniałą uroczystość.