Ważna informacja dla mieszkańców Rozprzy

Kategoria: Informacje   Dodano: 25 września 2024    Wyświetleń: 183   Autor: Aneta Stępień

Mapa kartograficzna

Kompleksowa modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze jednostki ewidencyjnej Rozprza Miasto została zakończona. Na podstawie zebranych danych powstał projekt operatu opisowo-kartograficznego, z którym można się zapoznać i zgłosić do niego uwagi.

Dokument został wyłożony w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy przy ul. Kościuszki 6, które czynne jest:

- poniedziałek od 10.00 do 18.00

- wtorek, środa od 8:00 do 16:00,

- czwartek od 13:00 do 19:00,

- piątek od 7:00 do 15:00

oraz w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Sienkiewicza 16 A (niski parter) – pokój nr 1 od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do 15:30.

Prawo wglądu do projektu operatu ma każdy mieszkaniec miasta Rozprza, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej lub w imieniu nieobecnych – upoważnieni pełnomocnicy.

Dane ewidencyjne będą wyłożone do 11 października tego roku. Po upływie tego terminu projekt operatu opisowo-kartograficznego staje się operatem ewidencji gruntów. Informacja o tym zostanie ogłoszona przez Starostę Powiatu Piotrkowskiego w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego oraz Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Ogłoszenie Starosty Powiatu Piotrkowskiego o wyłożeniu danych ewidencyjnych dla miasta Rozprzy