Swoje pasje uwiecznili na pracach plastycznych

Kategoria: Kultura   Dodano: 29 maja 2024    Wyświetleń: 114   Autor: Aneta Stępień

Laureaci konkursu plastycznego

Za nami XXXI edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci z niepełnosprawnościami „Moja Pasja”. W tym roku napłynęło ponad 150 prac.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki, które wręczył w imieniu Starosty Powiatu Piotrkowskiego, Sekretarz Powiatu Ireneusz Czerwiński. Osoby wyróżnione dodatkowo otrzymały karty upominkowe. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim, Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim. Wydarzenie uświetnił pokaz baniek mydlanych. Wystawę pokonkursową można obejrzeć do 30 czerwca w Mediatece 800-lecia. Zapraszamy!