Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Gomulinie
Przez dwa dni Szkoła Podstawowa w Gomulinie była centrum sportowych emocji w naszym powiecie. Najpierw do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, dzień później chłopcy. Oba turnieje pokazały, jak wiele energii, talentu i determinacji mają w sobie najmłodsi szczypiorniści.
Zmagania dziewcząt dostarczyły wielu emocji, a każda drużyna walczyła do ostatniego gwizdka. Młode zawodniczki zaprezentowały wysokie umiejętności, a poziom gry był równy i bardzo wyrównany.
Wyniki:
- SP nr 1 w Sulejowie
- SP Niechcice
- SP Boryszów
- SP Wolbórz
- SP Gomulin
To był dzień pełen wysiłku i dobrej sportowej energii, który pokazał, jak duży potencjał drzemie w młodych reprezentantkach powiatu.
Dzień później parkiet należał do chłopców. Rywalizacja była dynamiczna, a drużyny walczyły o każdy punkt, tworząc widowisko na bardzo dobrym poziomie. Zawody potwierdziły, że w powiecie piotrkowskim rośnie zdolne pokolenie młodych sportowców.
Wyniki:
- SP Wola Kamocka
- SP Aleksandrów
- SP Wolbórz
- SP Bujny
- SP Witów-Kolonia
Mecze były szybkie, zacięte i pełne świetnych akcji – publiczność miała okazję zobaczyć naprawdę dobrą piłkę ręczną.
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim składa podziękowania wszystkim uczestnikom, nauczycielom, opiekunom i trenerom za przygotowanie drużyn oraz zaangażowanie w przebieg zawodów.
























