Dodatek dla koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej

Kategoria: Projekty ze środków zewnętrznych   Dodano: 04 października 2024    Wyświetleń: 65   Autor: Aneta Stępień

Flaga Polski, godło Polski i napis dofinansowano ze środków budżetu państwa
Powiat Piotrkowski otrzymał dotację celową z budżetu państwa w ramach rządowego programu „Dofinansowanie wynagrodzeń pracowników jednostek wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej na lata 2024-2027”.
Kwota dofinansowania z budżetu państwa dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  przyznana na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2024 r. wynosi  - 29 893,00 zł.
Program jest adresowany do pracowników jednostek wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej zatrudnionych przez organizacje gmin, powiatów.
Dofinansowanie jest realizowane w formie dodatku. Dofinansowanie trafi do koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej. Celem programu jest dofinansowanie wynagrodzeń pracowników wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, zatrudnionych na podstawie stosunku pracy przez jednostki organizacyjne wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej prowadzone przez jednostki samorządu terytorialnego.