Rywalizowali w I Powiatowym Święcie Sportu

Kategoria: Sport   Dodano: 19 września 2024    Wyświetleń: 73   Autor: Aneta Stępień

Zawodnicy biegają w slalomie

Tor przeszkód, rzut podkową, rzut woreczkiem do celu czy piłką do kosza - w tych konkurencjach zmagały się w Rękoraju drużyny z 14 szkół podstawowych. W pierwszym Powiatowym Święcie Sportu w Rękoraju wzięły udział placówki z powiatów: tomaszowskiego, łódzkiego wschodniego i piotrkowskiego.

Młodym zawodnikom kibicowali Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Łączny i Wójt Gminy Moszczenica Dariusz Magacz.

Wyniki zawodów:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Górkach Dużych (powiat łódzki wschodni)
II miejsce Szkoła Podstawowa w Brzozie (powiat piotrkowski)
III miejsce Szkoła Podstawowa w Srocku (powiat piotrkowski)
Dla wszystkich uczestników przygotowano regeneracyjny poczęstunek. Organizatorami Święta Sportu byli: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalski, Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Łodzi i Szkoła Podstawowa w Rękoraju.